Baran


ZAPRZYJAZNIONE STRONY
Ezoter.pl
Serwis astrologiczny Prognoza dla Ciebie Znak miesiaca Prognoza na rok 2007 Horoskop milosny
Elementy horoskopu Uslugi Archiwum Linki O Autorze Kontakt
 
Serwis Astrologiczny
Prognoza na sierpień 2014

Tragedia MH17

Co tak naprawdę stało się w dramatyczne popołudnie siedemnastego lipca w pobliżu Doniecka? Spoglądamy na horoskop lotu MH17 – horoskop startu Boeinga 777 z amsterdamskiego lotniska Schiphol. Od razu rzuca się nam w oczy ważna opozycja Merkury – Pluton umiejscowiona na osi Medium Coeli – Imum Coeli (MC-IC). Oś ta wyznacza cele, dążenia, wzrost, rozwój, dążenia, źródła i wynikające z nich konsekwencje, czyli przyszłość. Merkury, który jest planetą handlu, komunikacji, biznesu, informacji, wiedzy, mediów i dziennikarstwa znajduje  się na MC tegoż horoskopu. Pozwala nam to zrozumieć, dlaczego zestrzelenie MH17 przez rosyjskich separatystów wywołało tak silne reperkusje.

 http://youtu.be/LprY43mrD-g

Czytaj całość...
Prognoza dla Polski i świata na rok 2014

Rok 2014

…A oto z Nilu wyszło siedem krów pięknych i tłustych i pasło się na pastwisku. Potem wyszło za nimi z Nilu siedem innych krów, szpetnych i chudych i stanęło obok tamtych krów nad brzegiem Nilu. I pożarły owe krowy szpetne i chude siedem krów pięknych i tłustych…
…Oto siedem kłosów pełnych i pięknych wyrastało z jednej łodygi. A potem wyrastało za nimi siedem kłosów pustych i wysuszonych przez wiatr wschodni. A te puste kłosy pożarły siedem kłosów grubych i pełnych.

Genesis, 41, 2-7. Biblia Tysiąclecia

2014

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 3 z 5