Baran


ZAPRZYJAZNIONE STRONY
Ezoter.pl
Serwis astrologiczny Prognoza dla Ciebie Znak miesiaca Prognoza na rok 2007 Horoskop milosny
Elementy horoskopu Uslugi Archiwum Linki O Autorze Kontakt
 
Serwis Astrologiczny
Prognoza na grudzień 2014

Jak upadają imperia…

Na koniec roku proponuję lekturę fragmentów moich corocznych prognoz dla Polski i świata z kilku ostatnich lat dotyczących Rosji, jej przyszłości, jej imperialnych planów, brutalnej, awanturniczej polityki, jaką ten kraj prowadzi. Proszę zauważyć, że prognozy te były pisane w okresie doskonałego wzrostu, licznych sukcesów Rosji i Putina, gospodarczej i politycznej ekspansji Federacji Rosyjskiej. Jakie płyną z tego wnioski? Trzystuletnie rosyjskie imperium upada na naszych oczach. Upada już od lat osiemdziesiątych XX wieku, wraz ze Związkiem Radzieckim, więc proces ten jeszcze potrwa około 20-30 lat.

PROGNOZA WIDEO NA GRUDZIEŃ 2014
Czytaj całość...
Prognoza dla Polski i świata na rok 2014

Rok 2014

…A oto z Nilu wyszło siedem krów pięknych i tłustych i pasło się na pastwisku. Potem wyszło za nimi z Nilu siedem innych krów, szpetnych i chudych i stanęło obok tamtych krów nad brzegiem Nilu. I pożarły owe krowy szpetne i chude siedem krów pięknych i tłustych…
…Oto siedem kłosów pełnych i pięknych wyrastało z jednej łodygi. A potem wyrastało za nimi siedem kłosów pustych i wysuszonych przez wiatr wschodni. A te puste kłosy pożarły siedem kłosów grubych i pełnych.

Genesis, 41, 2-7. Biblia Tysiąclecia

2014

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 3 z 5