Baran


ZAPRZYJAZNIONE STRONY
Ezoter.pl
Serwis astrologiczny Prognoza dla Ciebie Znak miesiaca Prognoza na rok 2007 Horoskop milosny
Elementy horoskopu Uslugi Archiwum Linki O Autorze Kontakt
 
Serwis Astrologiczny
Prognoza na kwiecień 2014

Czy Putin oszalał?

Znany amerykański politolog Francis Fukujama – neokonserwatysta, zwolennik heglowskiej historiozofii, napisał w 1989 roku słynny esej „Koniec historii”. Główną myślą było założenie, że świat osiągnął pewien poziom racjonalności i przewidywalności, a czas wielkich historycznych przeobrażeń się zakończył. O ile model ten zburzył 11 września, to jednak – zwłaszcza Europejczycy – nadal żyli w złudnym przekonaniu, że ich świat jest już na tyle stabilny, bezpieczny, czasem oczywiście chaotyczny, ale jednak jakoś w miarę spokojny. Światowy kryzys był pierwszym szokiem dla znudzonych, rozleniwionych, zepsutych, wygodnych Europejczyków. Kolejnym był putinowski rajd w pobliżu granic UE i NATO. Z obu jednak kryzysów Europejczycy nie wyciągnęli wniosków. Tym gorzej – niestety – dla Europy i jej świętego, zgnuśniałego spokoju.

Od kilkunastu tygodni najtęższe politologiczne głowy, analitycy wywiadu, publicyści, stratedzy wojskowi, przywódcy światowi biedzą się nad odpowiedzią na pytania: co się dzieje z Putinem, jaką ma strategię, czy dojdzie do aneksji wschodniej i południowej Ukrainy, a może nawet i do wojny, stosować (niestosować) sankcje, jak rozmawiać z Putinem?

PROGNOZA WIDEO NA KWIECIEŃ

http://youtu.be/ZMmeJKCLKDo

 

Czytaj całość...
Prognoza dla Polski i świata na rok 2014

Rok 2014

…A oto z Nilu wyszło siedem krów pięknych i tłustych i pasło się na pastwisku. Potem wyszło za nimi z Nilu siedem innych krów, szpetnych i chudych i stanęło obok tamtych krów nad brzegiem Nilu. I pożarły owe krowy szpetne i chude siedem krów pięknych i tłustych…
…Oto siedem kłosów pełnych i pięknych wyrastało z jednej łodygi. A potem wyrastało za nimi siedem kłosów pustych i wysuszonych przez wiatr wschodni. A te puste kłosy pożarły siedem kłosów grubych i pełnych.

Genesis, 41, 2-7. Biblia Tysiąclecia

2014

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 3 z 5