Baran


ZAPRZYJAZNIONE STRONY
Ezoter.pl
Serwis astrologiczny Prognoza dla Ciebie Znak miesiaca Prognoza na rok 2007 Horoskop milosny
Elementy horoskopu Uslugi Archiwum Linki O Autorze Kontakt
 
Serwis Astrologiczny
Prognoza na październik 2014

Inszallah (w imię Boże, z boską pomocą, w imię Allaha – arab.)

Wielu kulturoznawców i religioznawców twierdzi, że islam nie jest przystawalny do zachodniej cywilizacji, że muzułmanie nie asymilują się ze społeczeństwem, w którym przebywają i żyją. Islam to coś więcej niż religia. To kompletny, drobiazgowo opisujący każdy aspekt życia człowieka system ideologiczny, religijny, społeczny, moralny, etyczny, obyczajowy, kulturowy, prawny. Jego totalitarność, antydemokratyczność, agresywny misyjny prozelityzm, nietolerancja, wojowniczość, klanowość, zanurzenie w azjatyckiej mentalności, niezwykle surowe obyczaje, represyjny stosunek do seksualności człowieka, opresyjny stosunek do kobiet, homoseksualizmu, używek, postmodernistycznej, zachodniej kultury – to wszystko przeraża przeciętnego człowieka Zachodu lub ustawia we wrogiej pozycji. Boimy się dzikości, dziwnych, barbarzyńskich, nietolerancyjnych obyczajów muzułmanów, ich radykalizmu i niechęci do świata zachodnich wartości.

http://youtu.be/LFNx5Ll9q6A

Czytaj całość...
Prognoza dla Polski i świata na rok 2014

Rok 2014

…A oto z Nilu wyszło siedem krów pięknych i tłustych i pasło się na pastwisku. Potem wyszło za nimi z Nilu siedem innych krów, szpetnych i chudych i stanęło obok tamtych krów nad brzegiem Nilu. I pożarły owe krowy szpetne i chude siedem krów pięknych i tłustych…
…Oto siedem kłosów pełnych i pięknych wyrastało z jednej łodygi. A potem wyrastało za nimi siedem kłosów pustych i wysuszonych przez wiatr wschodni. A te puste kłosy pożarły siedem kłosów grubych i pełnych.

Genesis, 41, 2-7. Biblia Tysiąclecia

2014

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 3 z 5